Pensjonat


Witamy w Pensjonacie Pastelowym!

Wszystkich Państwa chcących wypocząć nad brzegami naszego pięknego morza, pragniemy zaprosić do Pensjonatu Pastelowego w Mrzeżynie. Miejscowość zlokalizowana jest w województwie zachodniopomorskim pomiędzy tak znanymi miastami bałtyckimi jak Kołobrzeg i Rewal u ujścia pięknej i czystej rzeki Regi. Mrzeżyno ma do zaoferowania wspaniały mikroklimat, piaski obsypujące morze tworzą piękne, szerokie plaże oraz szczególne sosnowe lasy, pachnące żywicą. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jedni trochę wakacyjnego szumu, gwaru nadmorskiej miejscowości. Inni „po kilku krokach” po drugiej stronie rzeki mają niepowtarzalną okazję poznać jedną z ostatnich pustych plaż i nieprzebyte lasy pełne jagód, grzybów, zwierząt.


O nas

Pensjonat Pastelowy przyszedł na świat w 2009, a rozbudowa o drugi budynek miała miejsce 2014 roku. W odległości 300 metrów od morza zamieszkacie tutaj Państwo w komfortowych warunkach, które, mamy taką nadzieję, zaspokoją potrzeby najbardziej wymagających gości. Pokoje są eleganckie, utrzymane w ciepłych i cichych, pastelowych klimatach.


Zakwaterowanie

Do dyspozycji Państwa oferujemy pokoje o podwyższonym standardzie dwu-, trzy- oraz czteroosobowe. W każdym pokoju znajduje się łazienka i balkon. Pokoje są wyposażone w telewizję, internet, lodówkę, czajnik, leżaki i parawan. Do dyspozycji gości w trakcie pobytu pozostają: bezprzewodowy internet, ogólnodostępna sala integracyjna z telewizją i głośnikami, altana z grillem, bezpłatny parking, rowery.


Wyżywienie

Posiłki w myśl zasady „smacznie i zdrowo” przygotowywane są na miejscu przez naszych kucharzy. Możemy pochwalić się stołówką mogącą pomieścić około 100 osób. Naszą specjalnością są domowe dania kuchni polskiej. Śniadania i kolacje serwujemy w formie bufetu szwedzkiego, natomiast obiad składający się z dwóch dań i kompotu podajemy do stolika.